test
x

Orhan MOLLASALİH

  Yazı Boyutu - 14 +
Özel Kalem Müdürlüğü

Orhan MOLLASALİH

0 224 270 70 70

hizmetmasasi@osmangazi.bel.tr

Santral Garaj Mh.Ulubatlı Hasan Bulv. No:10 OSMANGAZİ/BURSA

24 Ağustos 1978 yılı Gümülcine doğumludur. İlköğrenimini Bursa Fevzi Çakmak İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini ise Bursa İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1998 yılında Kayser Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Bölümünde üniversite eğitimine başlayan Orhan Mollasalih, eğitimini 2002 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamladı, 2014 yılında Okan Üniversitesinde İşletme yüksek lisansını tamamladı, 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesinde başladığı doktora çalışmaları  devam etmektedir.

Eğitiminin ardından iş hayatına atılan Orhan Mollasalih, özel bir şirketin mali işler departmanında başladığı çalışma hayatını, 2006 yılından itibaren aile şirketlerinde mali işler ve pazarlama müdürü olarak sürdürdü. Boş zamanlarında bol bol spor yapan ve takım sporlarının iş hayatına olan katkısına da oldukça inanan Orhan Mollasalih, Bursa ve Eskişehir’de uzun yıllar amatör olarak futbol oynadı. Mollasalih, ayrıca eğitim hayatı süresince Üniversiteler arası Amerikan futbol liginde 3 yıl profesyonel olarak oynadı.Boş vakitlerinde yürüyüş yapmayı, fotoğraf çekmeyi ve takım ruhu taşıyan spor dallarıyla ilgilenmeyi de  seviyor.

Askerliğini kısa dönem tercüman olarak yapan, evli ve iki çocuk babası Orhan Mollasalih, Kasım 2011 tarihinden itibaren Osmangazi Belediyesi'nde Özel Kalem Müdürlüğü görevine devam etmektedir.
E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :