test
x

Gülşah CEBELLİ ÖNCEL

  Yazı Boyutu - 14 +
Kültür İşleri Müdürlüğü

Gülşah CEBELLİ ÖNCEL

Soğanlı Mah. Doktor Sadık Ahmet Cad.No:388 /Osmangazi/Bursa

1974 Bulgaristan- Kırcaali doğumludur.
1978 yılında ailesiyle birlikte Bursa'ya göç eden Gülşah CEBELLİ ilk, orta ve lise öğrenimini Bursa'da tamamlamıştır.
1999 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü'nden mezun olduktan sonra Olay Medya'da çalışmaya başladı. Haber spikerliği, siyaset programı yapımı ve sunuculuğu ile geçen 3 yıllık medya hayatına Bursa Büyükşehir Belediyesi BURFAŞ'ta Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak ara verdi. Belediye deneyimine 3 yıl sonra da Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.'de Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu görevini ekledi. Bu dönemde Olay Televizyonu'nda "Yeni Gün" adlı programın yapımcılığı ve sunuculuğunu da üstelenen Gülşah CEBELLİ, aynı zamanda ODAKİNSAN EĞİTİM'de Halkla İlişkiler dersleri verdi.
Üç farklı işi bir arada yürütürken, tercihini yeniden mesleği olan gazetecilik ve televizyon haberciliğinden yana kullandı ve Olay Medya'ya dönerek 2010 yılının Mayıs ayına kadar haber spikerliği, haber program sunuculuğu ve haber merkezinin sorumlu editörlüğü görevlerinde bulunmuştur.
2010'un Mayıs ayında Osmangazi Belediyesi'nde Basın Danışmanı olarak göreve başlayan CEBELLİ,Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü görevinde bulunmuştur.
16.10.2020 tarihinden  itibaren Kültür İşleri Müdürü olarak görevine devam etmektedir.
Evli ve 1 çocuk annesidir.

E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :