test
x

Double Trap Yarışları’nda Osmangazi Başarısı

  Yazı Boyutu - 14 +

Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Zafer Kupası Double Trap Yarışmaları’nda mücadele eden Osmangazi Belediyespor Atıcılık Takımı sporcusu Bora Anbarcılar altın madalyanın sahibi oldu. 

Kocaeli İzmit Atış Poligonu ve Sporcu Kamp Eğitim Merkezi’nde 9–10 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Zafer Kupası Double Trap Yarışları’na İstanbul, Çorum, Samsun gibi şehirlerden toplamda 32 sporcu katıldı. Büyük bir çekişmeye sahne olan yarışlarda, Kastamonu adına mücadele eden Hasan Yiğit Mutlu ile 92 puanla seriyi tamamlayan Osmangazi Belediyespor Kulübü sporcusu Bora Anbarcılar, baraj atışlarına kaldı. Baraj atışları sonunda rakibini mağlup eden Bora Anbarcılar, Zafer Kupası’nda altın madalyanın sahibi oldu.

Yoğun çalışmalarının karşılığını aldıklarını belirten Osmangazi Belediyespor Atıcılık Takımı Başantrenörü Armağan Çağlayan, “2017 yılı içerisinde sporcumuz Bora Anbarcılar iki ikincilik, bir de birincilik elde etti. Bora, gelecek için ümit vaat eden bir sporcumuz. Burada aldığı başarı bizler için büyük mutluluk oldu. Eksiklerimizi gördük ve antrenman programlarımızı ona göre sürdüreceğiz. 29 Ekim’de İstanbul’da düzenlenecek Cumhuriyet Kupası’nda Bora ile yeni bir başarıyı hedefliyoruz’’ dedi.

Osmangazi Belediyesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 

E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :