x

Çekirge Meydan Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu.

  Yazı Boyutu - 14 +
BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ
ÇEKİRGE MEYDANI MİMARİ, KENTSEL TASARIM ve PEYZAJ TASARIMI PROJE YARIŞMASI

Web Sitesi :  http://www.cekirgemeydan.com/ 


                                                               ÖDÜL VE MANSİYON ALAN PROJE MÜELLİFLERİNE AİT KİMLİK BİLGİLERİ

SIRA NO

ÖDÜL

RUMUZ

KİMLİK BİLGİLERİ

ADI

MESLEK

ÜNİVERSİTE

SIRA NO

27

1.ÖDÜL

 

 



RUMUZ

19268

 

 

HAYRETTİN GÜNÇ (ekip temsilcisi)

Y.MİMAR,

KENTSEL TASARIMCI

YTÜ, HARVARD GRADUATE SCHOOL OF DESIGN

ERDEM TÜZÜN

Y.MİMAR

İTÜ, PRATT INSTITUTE

ELİF TAN

Y.MİMAR, ŞEHİR PLANCISI

İTÜ

FİLİZ SAVATLI

PEYZAJ MİMARI

ÇUKUROVA Ü.

PG SMIT (danışman)

KENTSEL TASARIM VE
PEYZAJ TASARIM DANIŞMANI

 

JESSICA ROBERTSON(danışman)

ULAŞIM PLANLAMA DANIŞMANI

 

DORUK KEMAL KAPLAN (danışman)
(2.aşamada eklendi)

İNŞAAT MÜH.

 

BAHADIR ACUNER (danışman)
(2.aşamada eklendi)

İNŞAAT MÜH.

 

OZAN TÜZÜN (danışman)
(2.aşamada eklendi)

MİMAR

 

TARIK KESKİN (yardımcı)

MİMAR

 

MEHMET GÖREN (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

MİMAR

 

JANICE TUNG (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

KENTSEL TASARIM VE
PEYZAJ TASARIM

 

YELTA KÖM (yardımcı)

Y.MİMAR

 


SIRA NO

5

2.ÖDÜL

 

 



RUMUZ

63718

 

 

KADİR UYANIK (ekip temsilcisi)

Y.MİMAR

KTÜ

DİCLE BİLGEHAN ÖZDEMİR

MİMAR

ODTÜ

CEYHUN ÖZİŞ

ŞEHİR PLANCISI

İTÜ

SÜMEYRA ELMA

PEYZAJ MİMARI

İSTANBUL Ü.

AYLİN HİLAL GÜLBAHAR (danışman)

ŞEHİR PLANCISI

 

AHMET ÖZER (yardımcı)

ÖĞRENCİ

 

BEDİRHAN KOÇ (yardımcı)

ÖĞRENCİ

 

ZEYNEP ALPSOY (yardımcı)

ÖĞRENCİ

 

GİZEM TEMİZ(yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

ÖĞRENCİ

 


SIRA NO

26

3.ÖDÜL

 

 



RUMUZ

75132

 

 

CİHAN SEVİNDİK (ekip temsilcisi)

MİMAR

DEÜ

ZEYNEP CANAN SEVİNDİK

Y.MİMAR

DEÜ, İTÜ

İLKER İĞDELİ

Y.MİMAR

AÜ, İBÜ

MÜNİRE SAĞAT

PEYZAJ MİMARI

KTÜ

BARIŞ EKMEKÇİ

PEYZAJ YÜKSEK MİMARI

ÖZGE MÜBERRA AKYÜZ

ŞEHİR PLANCISI

DEÜ

AHMET YAYMANOĞLU (yardımcı)

ÖĞRENCİ

YTÜ

EZGİ ATALAYIN (yardımcı)

MİMAR

YTÜ


SIRA NO

31

1.MANSİYON

 




RUMUZ

FBATE

 

 

TEVFİK TOZKOPARAN (ekip temsilcisi)

MİMAR

ODTÜ

ERSİN PÖĞÜN

MİMAR

İTÜ

EMRE FERAL SAATÇI

MİMAR

ÇÜ

MEHMET BUĞRA KANMAZ

MİMAR

ÇÜ

RECEP ANIL BİNAY

MİMAR

DEÜ

BURCU SUNGUR

ŞEHİR PLANCISI

MSGSÜ

ÇİĞDEM DALKILIÇ

PEYZAJ MİMARI

DENİZ AYDIN
(2.aşamada eklendi)

İNŞAAT MÜH.

CBÜ

GÜVEN İNCİRLİOĞLU (danışman)

DOÇ.DR.MİMAR

C.U.N.Y.

SELEN ARAS (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

MİMARLIK ÖĞRENCİSİ

İEÜ

KEREM BOSTAN (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

MİMARLIK ÖĞRENCİSİ

DEÜ

CAN AYSAN (maket)

ENDÜSTRİYEL TASARIMCI

ODTÜ

MURAT ÖZYILMAZ (maket)

MİMAR

MERİÇ BATMAZ (maket)

MİMAR

DEÜ

YASİN YUNUS YANIKOĞLU (maket)

MOBİLYA DEKORASYON BÖLÜMÜ


SIRA NO

23

2.MANSİYON

 





RUMUZ

41207

 

 

IRMAK KALKAN (ekip temsilcisi)

MİMAR

İTÜ, BİLGİ Ü.

NESLİ NAZ AKSU

PEYZAJ MİMARI

İTÜ, COLUMBIA UNIVERSITY

BEDEL ESMA EMRE

ŞEHİR PLANCISI

İTÜ

BARLAS ERTÜRK (yardımcı)

MİMAR

BİLGİ Ü.

ALİ FURKAN YÖNDER (yardımcı)

MİMAR

BİLGİ Ü.

OKAN MUTLU AKPINAR (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

PEYZAJ MİMARI

 


SIRA NO

21

3.MANSİYON

 




RUMUZ


12775

 

 

EVREN BAŞBUĞ (ekip temsilcisi)

Y.MİMAR

ODTÜ

CAN ÖZCAN

Y.MİMAR

İTÜ

OĞUZHAN ZEYTİNOĞLU

MİMAR

İYTE

HARUN KIRLIOĞLU

PEYZAJ MİMARI

EGE Ü.

ASLIHAN BALDAN

ŞEHİR PLANCISI

DEÜ

DİLŞAD KURTOĞLU (danışman)

 

 

ÖZCAN KAYGISIZ (danışman)

 

 

MELİSA IŞIK (yardımcı)

 

 

GİZEM ELBİZ (yardımcı)

 

 

MERVE ÜNLÜ (yardımcı)

 

 

MUSTAFA KABAKCI (yardımcı)

 

 

TURGUT ŞAKİROĞLU (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

 

 

DİLAN SAK (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

 

 

GÖKÇE ÇAKIR (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

 

 

DUYGU KISACIK (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

 

 

DUYGU DAMLA AYHAN (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

 

 

İREM GÜRSES (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

 

 


SIRA NO

35

4.MANSİYON

 

 



RUMUZ

53024

 

 

İREM USLU (ekip temsilcisi)

MİMAR

ODTÜ

EMRE DEMİRTAŞ

MİMAR

KOÜ

İSMAİL KOCATAŞ
(2.aşamada eklendi)

MİMAR

KOÜ

HACER BOZKURT

MİMAR

KOÜ

DUYGU ÖZTEKİN

ŞEHİR PLANCISI

YTÜ

MELKOM JAMGOÇYAN

PEYZAJ MİMARI

İSTANBUL Ü.

ADİL TUFAN MENEKŞE (yardımcı)

MİMAR

KOÜ

CEYLİN YILDIRIM (yardımcı)

MİMAR

TOBB

METİN NALBANT (yardımcı)
(2.aşamada eklendi)

HARİTA TEKNİKERİ

 

İSMAİL KOCATAŞ (yardımcı)

MİMAR

KOÜ







Çekirge Meydanı Mimari, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Tasarımı Proje Yarışmasının Ödül ve Mansiyon Alanları Görmek İçin Tıklayınız...
E-Bülten Aboneliği
E-Mail Adresiniz :
Soğanlı Kentsel Dönüşümü CANLI İZLEYİN